Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki un svecīšu vakariSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasZIEDOJUMI

Rēzeknes baznīcas ērģelu restaurācijai

LV: Lūdzam ziedot ērģeļu restaurācijai Rēzeknes baznīcā. Tas ir ļoti svarīgi mums visiem, jo ​​tagad draudzei ir liegts ērģeļu skaņas skaistums.

DE: Bitte spenden Sie für die Restaurierung der Orgel in der Kirche von Rezekne. Dies ist für uns alle sehr wichtig, da die Gemeinde nun um die Schönheit des Orgelklangs gebracht wird.

EN: Please donate for the restoration of the organ in Rēzekne Church. This is very important for all of us, because now the church community is deprived of the beauty of the sound of the organ.

Mūsu rekvizīti:

Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Rēzeknes Svētās Trīsvienības draudze
Raiņa iela 4, Rēzekne, LV-4600

Reģistrācijas un nodokļu maksātāja

Nr. 90000309158

norēķinu konts: AS SWEDBANK,

SWIFT kods: HABALV22

IBAN: LV89HABA000140J057781

‌‌

Es, Kungs, sargāju vīnakalnu, ik brīdi dzirdinu to, ka neviens tam neķeras klāt, sargāju to dienu un nakti.
Jes 27:3

Dievs ir uzticams, viņš nepieļaus, ka jūs tiekat pārbaudīti pāri tam, cik spējat nest. Viņš arī rādīs ceļu, kā iziet no pārbaudījuma, dodams spēju jums to panest.
1Kor 10:13

Ez 33:21–33