Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki un svecīšu vakariSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasZIEDOJUMI

No 20. februāra jaunais dievkalpojuma sākuma laiks ir 11:00.

Dārgie brāļi un māsas, uzmanību! No 20. februāra jaunais dievkalpojuma sākuma laiks ir 11:00. Tāpat no 20. februāra sākas dievkalpojumi krievu valodā - 13:00.

Дорогие братья и сёстры, внимание! С 20 февраля, новое время начала богослужения 11:00. Также с 20 февраля, начинаются богослужения на русском языке - 13:00.

Kurš izsauc ļaužu audzes no iesākuma? – Es, Kungs, esmu pirmais, un ar pēdējiem –
tas esmu es!
Jes 41:4

Viņu ieraudzījis, es nokritu pie viņa kājām kā miris, un viņš uzlika man savu labo
roku un teica: nebīsties, es esmu Pirmais un Pēdējais un Dzīvais.
Atkl 1:17

4Moz 24:12–25