LAIPNI LŪDZAM !

Sveicam Jūs Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās draudzes mājas lapā! Viens no skaistajiem Rēzeknes dievnamiem, kas pulcē Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rēzeknes draudzi.

Katra draudze ir cilvēki, kas smeļas no kopībā un dievnamā sniegtā Dieva Vārda un Sakramentiem; cilvēki, kas sabiedrībā sirds gaišumā nes caur sevi Dieva mīlestību.

Šajā mājas lapā mēs Jums piedāvājam iepazīties ar luterāņu draudzes vēsturi, mūsu aktivitātēm, aizlūgšanām, jaunumiem, tūrisma iespējām, kā arī sniedzam informāciju, kā mūs atrast, sastapt, atbalstīt.

Būsim priecīgi Jums kalpot un Jūs satikt mūsu Dievnamā!

Otrie Vasarsvētki
krāsa: sarkana

Jes 44:1–8; Apd 10:34, 42–68; Jņ 3:16–21

Nebīsties un nebaiļojies – vai jau izsenis Es neesmu tev to sacījis un sludinājis,
un jūs esat Mani liecinieki.
(Jes 44:8)

Kas teikts jūsu ausī, to pasludiniet no namu jumtiem.
(Mt 10:27)

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena