Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki un svecīšu vakariSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasZIEDOJUMI
LAIPNI LŪDZAM !

Sveicam Jūs Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Rēzeknes Svētās Trīsvienības draudzes mājas lapā! Viens no skaistajiem Rēzeknes dievnamiem, kas pulcē Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rēzeknes draudzi.

Katra draudze ir cilvēki, kas smeļas no kopībā un dievnamā sniegtā Dieva Vārda un Sakramentiem; cilvēki, kas sabiedrībā sirds gaišumā nes caur sevi Dieva mīlestību.

Šajā mājas lapā mēs Jums piedāvājam iepazīties ar luterāņu draudzes vēsturi, mūsu aktivitātēm, aizlūgšanām, jaunumiem, tūrisma iespējām, kā arī sniedzam informāciju, kā mūs atrast, sastapt, atbalstīt.

Būsim priecīgi Jums kalpot un Jūs satikt mūsu Dievnamā!

Kristus saka: Es esmu Labais Gans, Manas avis klausās Manā
balsī, Es tās pazīstu, un viņas Man seko. Es tām dodu mūžīgo dzīvību.
Jņ 10:11a, 27–28a

Misericordias Domini – Trešā Lieldienu svētdiena

Ech 34:1–16; 1Pēt 2:21b–25; Jņ 10:11–16
Ps 4; Apd 3:12–19; 1Jņ 3:1–7; Lk 24:36b–48

Krāsa: balta

Dievs man apjozis spēku.
Ps 18:33
Jo Dieva muļķība ir gudrāka par cilvēku gudrību.
1Kor 1:25

2Moz 18:1–12