Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki un svecīšu vakariSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasZIEDOJUMI
LAIPNI LŪDZAM !

Sveicam Jūs Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās draudzes mājas lapā! Viens no skaistajiem Rēzeknes dievnamiem, kas pulcē Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rēzeknes draudzi.

Katra draudze ir cilvēki, kas smeļas no kopībā un dievnamā sniegtā Dieva Vārda un Sakramentiem; cilvēki, kas sabiedrībā sirds gaišumā nes caur sevi Dieva mīlestību.

Šajā mājas lapā mēs Jums piedāvājam iepazīties ar luterāņu draudzes vēsturi, mūsu aktivitātēm, aizlūgšanām, jaunumiem, tūrisma iespējām, kā arī sniedzam informāciju, kā mūs atrast, sastapt, atbalstīt.

Būsim priecīgi Jums kalpot un Jūs satikt mūsu Dievnamā!

Paceliet savas galvas, jo jūsu atpestīšana tuvojas. Lk 21:28b

Adventa otrā svētdiena

Mal 3:19–24; Rm 15:4–13; Mt 11:2–10
Ps 72:1–7, 18–19; Jes 11:1–10; Rm 15:4–13; Mt 3:1–12

Krāsa: violeta vai zila

Kā gans uzmana savu ganāmpulku, kad viņš ir pie tā, tā Es rūpēšos par savām avīm.
Ech 34:12a

Jēzus saka: ES ESMU labais gans. Labais gans atdod savu dzīvību par avīm.
Jņ 10:11