LAIPNI LŪDZAM !

Sveicam Jūs Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās draudzes mājas lapā! Viens no skaistajiem Rēzeknes dievnamiem, kas pulcē Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rēzeknes draudzi.

Katra draudze ir cilvēki, kas smeļas no kopībā un dievnamā sniegtā Dieva Vārda un Sakramentiem; cilvēki, kas sabiedrībā sirds gaišumā nes caur sevi Dieva mīlestību.

Šajā mājas lapā mēs Jums piedāvājam iepazīties ar luterāņu draudzes vēsturi, mūsu aktivitātēm, aizlūgšanām, jaunumiem, tūrisma iespējām, kā arī sniedzam informāciju, kā mūs atrast, sastapt, atbalstīt.

Būsim priecīgi Jums kalpot un Jūs satikt mūsu Dievnamā!

Tam, ko es jums pavēlu, nepielieciet neko klāt un neatņemiet neko nost – ievērojiet Kunga, jūsu Dieva, baušļus, ko es jums dodu.

(5Moz 4:2)

Jēzus sacīja: Mana māte un Mani brāļi ir tie, kas Dieva vārdu dzird un pilda.

(Lk 8:21)

Zah 1:7–17; Atkl 1:4–20; Mt 12:43–50