LAIPNI LŪDZAM !

Sveicam Jūs Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās draudzes mājas lapā! Viens no skaistajiem Rēzeknes dievnamiem, kas pulcē Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rēzeknes draudzi.

Katra draudze ir cilvēki, kas smeļas no kopībā un dievnamā sniegtā Dieva Vārda un Sakramentiem; cilvēki, kas sabiedrībā sirds gaišumā nes caur sevi Dieva mīlestību.

Šajā mājas lapā mēs Jums piedāvājam iepazīties ar luterāņu draudzes vēsturi, mūsu aktivitātēm, aizlūgšanām, jaunumiem, tūrisma iespējām, kā arī sniedzam informāciju, kā mūs atrast, sastapt, atbalstīt.

Būsim priecīgi Jums kalpot un Jūs satikt mūsu Dievnamā!

Rogate – Sestā Lieldienu svētdiena
Slavēts Dievs, kurš nav atmetis manu lūgšanu, nedz atrāvis man savu žēlastību!
(Ps 66:20)

1Ķēn 3:5–15; Jk 1:22–27; Jņ 16:23b–30
Ps 67; Apd 16:9–15; Atkl 21:10, 22–22:5; Jņ 14:23–29 vai Jņ 5:1–9

Krāsa: balta

Mīlu Viņu, jo izdzirda Kungs manu balsi un manu gaušanos.
(Ps 116:1)

Kad tu lūdz, tad ieej savā kambarī un, durvis aizslēdzis, lūdz savu Tēvu apslēptībā, un tavs Tēvs, kas redz apslēptībā, tevi atalgos.

(Mt 6:6)

5Moz 15:1–11; 1Tim 3:14–4:5; Mt 13:24–34a