Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki un svecīšu vakariSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasZIEDOJUMI
KRISTĪBAS
IESVĒTĪBAS
Svētais vakarēdiens
LAULĪBAS
MIRUŠO IZVADĪŠANA
Mājapmeklējums
AIZLŪGUMI
Kristības, iesvētības, laulības, bēres, kā arī dzīvojamo namu, dzīvokļu, darba telpu, pieminekļu u.c. iesvētīšanas tiek sauktas par kazuālijām. Kazuālijas ir dievkalpojumi, kuri nav ietverti Baznīcas gada ciklā, bet tiek noturēti dažādos laikos atkarībā no ticīgo cilvēku vajadzībām. Kazuālijas noteikti nav pakalpojums, ko kāda iemesla dēļ var Baznīcai pasūtīt, bet gan svētdarbības, kas izriet no kristīgas dzīves vajadzībām un kuras Baznīca notur vienīgi kristīgas dzīves kopsakarā. Ja vēlaties tikt kristīts vai iesvētīts, vai gribat pievest kristībām savus bērnus, vai arī tiekat aicināti kristībās par krustvecākiem, vai vēlaties slēgt laulību baznīcā, tad aicinām iepazīties ar kārtību, kāda pastāv mūsu Baznīcā šo svētdarbību saņemšanai.

Paceliet savas galvas, jo jūsu atpestīšana tuvojas. Lk 21:28b

Adventa otrā svētdiena

Mal 3:19–24; Rm 15:4–13; Mt 11:2–10
Ps 72:1–7, 18–19; Jes 11:1–10; Rm 15:4–13; Mt 3:1–12

Krāsa: violeta vai zila

Kā gans uzmana savu ganāmpulku, kad viņš ir pie tā, tā Es rūpēšos par savām avīm.
Ech 34:12a

Jēzus saka: ES ESMU labais gans. Labais gans atdod savu dzīvību par avīm.
Jņ 10:11