KRISTĪBAS
MIRUŠO IZVADĪŠANA
Mājapmeklējums
AIZLŪGUMI
Kristības, iesvētības, laulības, bēres, kā arī dzīvojamo namu, dzīvokļu, darba telpu, pieminekļu u.c. iesvētīšanas tiek sauktas par kazuālijām. Kazuālijas ir dievkalpojumi, kuri nav ietverti Baznīcas gada ciklā, bet tiek noturēti dažādos laikos atkarībā no ticīgo cilvēku vajadzībām. Kazuālijas noteikti nav pakalpojums, ko kāda iemesla dēļ var Baznīcai pasūtīt, bet gan svētdarbības, kas izriet no kristīgas dzīves vajadzībām un kuras Baznīca notur vienīgi kristīgas dzīves kopsakarā. Ja vēlaties tikt kristīts vai iesvētīts, vai gribat pievest kristībām savus bērnus, vai arī tiekat aicināti kristībās par krustvecākiem, vai vēlaties slēgt laulību baznīcā, tad aicinām iepazīties ar kārtību, kāda pastāv mūsu Baznīcā šo svētdarbību saņemšanai.

Rogate – Sestā Lieldienu svētdiena
Slavēts Dievs, kurš nav atmetis manu lūgšanu, nedz atrāvis man savu žēlastību!
(Ps 66:20)

1Ķēn 3:5–15; Jk 1:22–27; Jņ 16:23b–30
Ps 67; Apd 16:9–15; Atkl 21:10, 22–22:5; Jņ 14:23–29 vai Jņ 5:1–9

Krāsa: balta

Mīlu Viņu, jo izdzirda Kungs manu balsi un manu gaušanos.
(Ps 116:1)

Kad tu lūdz, tad ieej savā kambarī un, durvis aizslēdzis, lūdz savu Tēvu apslēptībā, un tavs Tēvs, kas redz apslēptībā, tevi atalgos.

(Mt 6:6)

5Moz 15:1–11; 1Tim 3:14–4:5; Mt 13:24–34a