Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Lūdzu, saprotiet, informācija tiek papildināta.Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki SvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasKarteGalerijaZIEDOJUMI
KRISTĪBAS
IESVĒTĪBAS
Svētais vakarēdiens
LAULĪBAS
MIRUŠO IZVADĪŠANA
Mājapmeklējums
AIZLŪGUMI
Kristības, iesvētības, laulības, bēres, kā arī dzīvojamo namu, dzīvokļu, darba telpu, pieminekļu u.c. iesvētīšanas tiek sauktas par kazuālijām. Kazuālijas ir dievkalpojumi, kuri nav ietverti Baznīcas gada ciklā, bet tiek noturēti dažādos laikos atkarībā no ticīgo cilvēku vajadzībām. Kazuālijas noteikti nav pakalpojums, ko kāda iemesla dēļ var Baznīcai pasūtīt, bet gan svētdarbības, kas izriet no kristīgas dzīves vajadzībām un kuras Baznīca notur vienīgi kristīgas dzīves kopsakarā. Ja vēlaties tikt kristīts vai iesvētīts, vai gribat pievest kristībām savus bērnus, vai arī tiekat aicināti kristībās par krustvecākiem, vai vēlaties slēgt laulību baznīcā, tad aicinām iepazīties ar kārtību, kāda pastāv mūsu Baznīcā šo svētdarbību saņemšanai.

Marijas aizmigšanas diena

Jes 61:7–11; Gal 4:4–7; Lk 1:46–55

Krāsa: balta

Uzvaras gaviļu balsis taisno teltīs: Kunga labā roka ir jaudājusi!
Kunga labā roka ir pacelta augstu!
Ps 118:15–16a

Mana dvēsele augstu teic Kungu, un mans gars gavilē par Dievu, manu Pestītāju. Lk 1:46–47

Joz 7:1–13;
Rm 13:8–14;