KRISTĪBAS
MIRUŠO IZVADĪŠANA
Mājapmeklējums
AIZLŪGUMI
Kristības, iesvētības, laulības, bēres, kā arī dzīvojamo namu, dzīvokļu, darba telpu, pieminekļu u.c. iesvētīšanas tiek sauktas par kazuālijām. Kazuālijas ir dievkalpojumi, kuri nav ietverti Baznīcas gada ciklā, bet tiek noturēti dažādos laikos atkarībā no ticīgo cilvēku vajadzībām. Kazuālijas noteikti nav pakalpojums, ko kāda iemesla dēļ var Baznīcai pasūtīt, bet gan svētdarbības, kas izriet no kristīgas dzīves vajadzībām un kuras Baznīca notur vienīgi kristīgas dzīves kopsakarā. Ja vēlaties tikt kristīts vai iesvētīts, vai gribat pievest kristībām savus bērnus, vai arī tiekat aicināti kristībās par krustvecākiem, vai vēlaties slēgt laulību baznīcā, tad aicinām iepazīties ar kārtību, kāda pastāv mūsu Baznīcā šo svētdarbību saņemšanai.

Tam, ko es jums pavēlu, nepielieciet neko klāt un neatņemiet neko nost – ievērojiet Kunga, jūsu Dieva, baušļus, ko es jums dodu.

(5Moz 4:2)

Jēzus sacīja: Mana māte un Mani brāļi ir tie, kas Dieva vārdu dzird un pilda.

(Lk 8:21)

Zah 1:7–17; Atkl 1:4–20; Mt 12:43–50