KRISTĪBAS
MIRUŠO IZVADĪŠANA
Mājapmeklējums
AIZLŪGUMI
Kristības, iesvētības, laulības, bēres, kā arī dzīvojamo namu, dzīvokļu, darba telpu, pieminekļu u.c. iesvētīšanas tiek sauktas par kazuālijām. Kazuālijas ir dievkalpojumi, kuri nav ietverti Baznīcas gada ciklā, bet tiek noturēti dažādos laikos atkarībā no ticīgo cilvēku vajadzībām. Kazuālijas noteikti nav pakalpojums, ko kāda iemesla dēļ var Baznīcai pasūtīt, bet gan svētdarbības, kas izriet no kristīgas dzīves vajadzībām un kuras Baznīca notur vienīgi kristīgas dzīves kopsakarā. Ja vēlaties tikt kristīts vai iesvētīts, vai gribat pievest kristībām savus bērnus, vai arī tiekat aicināti kristībās par krustvecākiem, vai vēlaties slēgt laulību baznīcā, tad aicinām iepazīties ar kārtību, kāda pastāv mūsu Baznīcā šo svētdarbību saņemšanai.

Tā saka Kungs Dievs: Es pats meklēšu un vedīšu atpakaļ savas avis!

(Ech 34:11)

Redzēdams ļaužu pūli, Viņš /Jēzus/ iežēlojās par tiem, jo tie bija novārguši un pamesti kā avis, kurām nav gana.

(Mt 9:36)

Jer 36:27–37:2; 1Kor 14:1–12; Mt 10:16–23