Rēzeknes baznīcas ērģelu restaurācijai

LV: Lūdzam ziedot ērģeļu restaurācijai Rēzeknes baznīcā. Tas ir ļoti svarīgi mums visiem, jo ​​tagad draudzei ir liegts ērģeļu skaņas skaistums.

DE: Bitte spenden Sie für die Restaurierung der Orgel in der Kirche von Rezekne. Dies ist für uns alle sehr wichtig, da die Gemeinde nun um die Schönheit des Orgelklangs gebracht wird.

EN: Please donate for the restoration of the organ in Rēzekne Church. This is very important for all of us, because now the church community is deprived of the beauty of the sound of the organ.

Mūsu rekvizīti:

Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Rēzeknes Svētās Trīsvienības draudze