Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Lūdzu, saprotiet, informācija tiek papildināta.Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki SvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasKarteGalerijaZIEDOJUMI

Rēzeknes baznīcas ērģelu restaurācijai

LV: Lūdzam ziedot ērģeļu restaurācijai Rēzeknes baznīcā. Tas ir ļoti svarīgi mums visiem, jo ​​tagad draudzei ir liegts ērģeļu skaņas skaistums.

DE: Bitte spenden Sie für die Restaurierung der Orgel in der Kirche von Rezekne. Dies ist für uns alle sehr wichtig, da die Gemeinde nun um die Schönheit des Orgelklangs gebracht wird.

EN: Please donate for the restoration of the organ in Rēzekne Church. This is very important for all of us, because now the church community is deprived of the beauty of the sound of the organ.

Mūsu rekvizīti:

Rēzeknes Svētās Trīsvienības evangēliski luteriskā draudze
Raiņa iela 4, Rēzekne, LV-4600

Reģistrācijas un nodokļu maksātāja

Nr. 90000309158

norēķinu konts: AS SWEDBANK,

SWIFT kods: HABALV22

IBAN: LV89HABA000140J057781

‌‌

Marijas aizmigšanas diena

Jes 61:7–11; Gal 4:4–7; Lk 1:46–55

Krāsa: balta

Uzvaras gaviļu balsis taisno teltīs: Kunga labā roka ir jaudājusi!
Kunga labā roka ir pacelta augstu!
Ps 118:15–16a

Mana dvēsele augstu teic Kungu, un mans gars gavilē par Dievu, manu Pestītāju. Lk 1:46–47

Joz 7:1–13;
Rm 13:8–14;