Rēzeknes baznīcas ērģelu restaurācijai

Lūdzam ziedot Rezeknes baznīcas ērģelu atjaunošanai

Mūsu rekvizīti:

‌Rēzeknes Svētās Trīsvienības evangēliski luteriskā draudze
‌Raiņa iela 4, Rēzekne, LV-4600Reģistrācijas un nodokļu maksātājaNr. 90000309158norēķinu konts: AS SWEDBANK,SWIFT kods: HABALV22IBAN: LV89HABA000140J057781

Redzi, nāk dienas, saka Kungs, kad arājs ražas vācēju panāks un vīnspiedējs to, kas sēj sēklu, un kalni no saldvīna pilēs, pakalni pludos no tā! Es atvedīšu atpakaļ savas tautas Israēla gūstekņus, tie uzcels sagrautās pilsētas un dzīvos tur, un stādīs vīnadārzus un dzers vīnu, dēstīs dārzus un ēdīs to augļus.

(Am 9:13–14)

Atklāsmes grāmatā Jānis raksta: Eņģelis man parādīja dzīvā ūdens upi. Upes abās pusēs bija dzīvības koks, kas nes divpadsmit augļus, katru mēnesi savu augli; un tā lapas ir noderīgas tautām dziedināšanai.

(Atkl 22:1.2)

Rut 4:1–22; 2Kor 4:13–5:10; Mt6:1–6