Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki un svecīšu vakariSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasZIEDOJUMI

Rēzeknes baznīcas ērģelu restaurācijai

LV: Lūdzam ziedot ērģeļu restaurācijai Rēzeknes baznīcā. Tas ir ļoti svarīgi mums visiem, jo ​​tagad draudzei ir liegts ērģeļu skaņas skaistums.

DE: Bitte spenden Sie für die Restaurierung der Orgel in der Kirche von Rezekne. Dies ist für uns alle sehr wichtig, da die Gemeinde nun um die Schönheit des Orgelklangs gebracht wird.

EN: Please donate for the restoration of the organ in Rēzekne Church. This is very important for all of us, because now the church community is deprived of the beauty of the sound of the organ.

Mūsu rekvizīti:

Rēzeknes Svētās Trīsvienības evangēliski luteriskā draudze
Raiņa iela 4, Rēzekne, LV-4600

Reģistrācijas un nodokļu maksātāja

Nr. 90000309158

norēķinu konts: AS SWEDBANK,

SWIFT kods: HABALV22

IBAN: LV89HABA000140J057781

‌‌

Paceliet savas galvas, jo jūsu atpestīšana tuvojas. Lk 21:28b

Adventa otrā svētdiena

Mal 3:19–24; Rm 15:4–13; Mt 11:2–10
Ps 72:1–7, 18–19; Jes 11:1–10; Rm 15:4–13; Mt 3:1–12

Krāsa: violeta vai zila

Kā gans uzmana savu ganāmpulku, kad viņš ir pie tā, tā Es rūpēšos par savām avīm.
Ech 34:12a

Jēzus saka: ES ESMU labais gans. Labais gans atdod savu dzīvību par avīm.
Jņ 10:11