Baznīcas dzīve nav iespējama bez ziedojumiem, tādēļ Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskā draudze ir ļoti pateicīga ikvienam ziedotājam, kas atbalsta tās ikdienas darbu.

Ziedojuma maksājuma rekvizīti:

Saņēmējs: Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskā draudze

Reģistrācijas un nodokļu maksātāja Nr. 90000309158

Norēķinu konts: AS SWEDBANK,

SWIFT kods: HABALV22

IBAN: LV89HABA000140J057781

Redzi, nāk dienas, saka Kungs, kad arājs ražas vācēju panāks un vīnspiedējs to, kas sēj sēklu, un kalni no saldvīna pilēs, pakalni pludos no tā! Es atvedīšu atpakaļ savas tautas Israēla gūstekņus, tie uzcels sagrautās pilsētas un dzīvos tur, un stādīs vīnadārzus un dzers vīnu, dēstīs dārzus un ēdīs to augļus.

(Am 9:13–14)

Atklāsmes grāmatā Jānis raksta: Eņģelis man parādīja dzīvā ūdens upi. Upes abās pusēs bija dzīvības koks, kas nes divpadsmit augļus, katru mēnesi savu augli; un tā lapas ir noderīgas tautām dziedināšanai.

(Atkl 22:1.2)

Rut 4:1–22; 2Kor 4:13–5:10; Mt6:1–6