Atpakaļ uz draudžu sarakstuVarakļānu Sv. Krusta evaņģēliski luteriskā draudze

Ziemassvētku eglīte Varakļānos Reformācijas 500 gades zīmē [FOTO]

Varakļānu ev. lut. draudze jau tradicionāli Ziemassvētku laikam noslēdzoties aicna kopā uz Ziemassvētku eglītes pasākumu. Šoreiz pasākums bija organizēts Reformācijas 500 gades zīmē, tāpēc arī saucām - Lutera eglīte.
   Pasākums iesākās ar dievkalpojumu Varakļānu ev. lut. baznīcā, kuru vadīja Daugavpils diecēzes bīskaps Einārs Alpe, pēc tam sekoja gardas pusdienas, pēc pusdienām sekoja teatralizēta kostīmu performance par Mārtiņu Luteru un Vitenbergas tēzēm, un noslēdzās pasākums ar mācītāja Rolanda Eimaņa aktīvo lekciju.
   Paldies par jauko pasākumu, un brīnišķīgajām dāvanām, paldies pasākuma organizētājiem.

IMG-20180130-WA0006.jpg

Pasargi, Dievs, ka mēs pamestu Kungu un kalpotu citiem dieviem!

(Joz 24:16)

Iesakņojieties /Kristū Jēzū/, topiet kā nams, kas uz Viņa būvēts, esiet ticībā stipri, kā esat mācīti, pāri plūzdami pateicībā.

(Kol 2:7)

Soģ 9:22–25, 50–57; Apd 4:32–5:11; Jņ 2:13–25