LELB Satversme
Augsburgas ticības apliecības
|Katrai dienai - Luters

24. janvāris

Tevi, nekaitiniet savus bērnus, bet audziniet un pamāciet tos būt paklausīgiem Tam Kungam.

(Ef. 6:4)

Ja arī vecākiem nekāda cita darba nebūtu, tie var iegūt pestīšanu, audzinādami savus bērnus. Bērnus dievbijīgi audzinot, vecākiem arvien ir pilnas rokas labu darbu. Jo kas gan ir visi izsalkušie, izslāpušie, kailie, slimie, saistītie, svešinieki salīdzinājumā ar tavu bērnu dvēselēm? Tev, kas esi nama tēvs, jāmāca bērniem uzticēties Dievam, ticēt Viņam, bīties Viņu un cerēt uz Viņu, godāt Viņa vārdu, ne zvērēt, ne lādēt, savaldīt miesu ar lūgšanām, gavēšanu, nomodu, darbu, turēt godā Dieva vārdu un dievkalpojumu, svētīt svēto dienu, lai viņi mācītos nepieķerties laicīgām lietām, panest nelaimes, nebīties nāves utt.

Ar raudām tie nāks, un ar mierinājumu Es viņus vedīšu, Es vadīšu viņus pie ūdens strautiem, pa taisnu ceļu, kur tie neklups, jo Es būšu Israēlam tēvs.

(Jer 31:9)

Cilvēka Dēls ir nācis, lai meklētu un glābtu pazudušo.
(Lk 19:10)

Jes 45:5–17; Ef 5:15–33; Mk 4:21–34