LELB Satversme
Augsburgas ticības apliecības
|Katrai dienai - Luters

12. augusts

Bet  mes  glabājam  šo  mantu  mala traukos..

(1. Kor. 4:7)

Tieši tādēļ ļaunais gars nežēlo p?les un dod mums vienu triecienu pēc otra, cenzdamies sasist šos trau­kus. Jo tie rēgojas viņam tieši deguna priekšā un šķiet gluži neciešami. Mūsu Kungs Dievs kādu laiku noraugās šajās pūlēs un ļauj mums pieredzēt lielus pārbaudījumus, lai mēs paši savā pieredzē mācītos, ka šķietami mazais, vājais, necilais Vārds ir stiprāks par velnu un elles vārtiem. Velns līdz ar visiem savē­jiem dodas uzbrukumā mūsu pilij; taču tiem nākas sastapties ar ko tādu, kas liek sviedriem izspiesties uz viņu pierēm; viņi nepanāks itin neko. Jo šeit ir klints, kuru - kā Kristus saka - elles vārtiem nebūs uzvarēt. Ja nu pacietīsim visu, kas mūs piemeklē, tad arī pieredzēsim, ka Dievs ir ar mums un grib mums palīdzēt, paglābt un aizsargāt mūs pret šo ienaid­nieku un visiem viņa sekotājiem.

Sālamans lūdza: Lai Tavas acis ir atvērtas uz Tava kalpa pielūgšanām un Tavas Israēla tautas pielūgšanām, uzklausi visu, ko tie sauc uz Tevi.

(1Ķēn 8:52)

Kristus saka: Ja jūs Manā Vārdā Man ko lūgsiet, Es darīšu.

(Jņ 14:14)

Joz 8:30–35; Rm 14:13–23; Mt 26:57–68