LELB Satversme
Augsburgas ticības apliecības
|Katrai dienai - Luters

24. februāris

Es pateicos Tev, ka Tu mani paklausīji un esi mans Glābējs. (Ps. 118:21)

Šis ir prieka pilns pants, kas dzied: vai gan Tu neesi apbrīnojams, mīlestības pilns Dievs, kas vada mūs tik laipni un tik brīnumainā veidā? Tu mūs uzklausi, kad esam pazemoti, Tu mūs taisno, kad esi mūs darījis par grēciniekiem. Tu ved mūs uz Debe­sīm, kad esi licis redzēt elli. Tu dod mums uzvaru, kad esi ļāvis ciest zaudējumu; Tu dari mūs dzīvus, kad esi ļāvis nonāvēt; Tu mūs mierini, kad esi ļāvis pieredzēt bēdas! Tu liec mums dziedāt, kad raudam, Tu dari mūs stiprus, kad ciešam. Tu dari mūs gudrus, kad esi ļāvis kļūt ģeķīgiem; Tu dari mūs bagātus, kad esi sūtījis mums nabadzību. Tu dari mūs par kun­giem, kad kalpojam. Tu paveic neskaitāmus brīnumu darbus, kas līdzi ietverti šajā pantā un tiek slavēti kristiešu vidū.

Sv. Matijs – apustulis
Mazgā no ļaunuma savu sirdi, ka tu tiktu glābta! Cik ilgi tu vēl turēsies pie savām grēka domām?

(Jer 4:14)

Atmetiet jebkuru nešķīstību un visu to, kas no ļauna vēl atlicis, un lēnprātībā saņemiet jūsos iedēstīto Vārdu, kas ir spējīgs izglābt jūsu dvēseles.

(Jk 1:21)

Jes 66:1, 2; Apd 1:15–26; Mt 11:25–30