Ludzas draudzeVarakļānu Sv. Krusta draudzeViļānu draudze
IEVADS | KONTAKTI | LAPAS KARTE
Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasKarteGalerijaZIEDOJUMI 
LELB Satversme
|
Bībele
|Katehisms|
Augsburgas ticības apliecības
|Katrai dienai - Luters

25. jūnijs

Augsburgas ticības apliecības atceres dienā (1530)

"Es tevi daru par stipru pili, par dzelzs balstu un par vara aizsargm?ri pret visu šo zemi, pret Jūdas ķēniņiem, pret viņu augstākiem pārvaldnie­kiem un priesteriem un pret visiem šīs zemes iedzīvotājiem. Un, kad tie pret tevi arī saceltos, tie tevi nenomāks, jo Es esmu ar tevi, lai tevi pasargātu!" (Jer. 1:18-19)

Lai notiek, jūs visi kopā - jūs, velni, pāvesta piekritēji un reliÆiskie jūsmotāji, visi vienā pulkā -metieties virs? Luteram! Jūs - pāvesta ļaudis, no priekšpuses, jūs -jūsmotāji, no aizmugures, un jūs -velni, no visām malām vēl klāt, tak medījiet, vajājiet, dzeniet droši, nu jums ir īstais medījums. Patiesi, tas nav Luters, ko jūs vajājat. Jums vajadzēs pieļaut, ka Lutera mācība ir un paliek, lai arī jūsu būtu kaut desmit pasaules kopā. Atcerieties arī luteriskās dziesmas vārdus: 1. Dievs Kungs ir mūsu stiprā pils, kur bēdās varam tverties, Augsts palīgs, kas mūs nepievils, Pie kā mēs varam ķerties! Visļaunais ienaidnieks, Kam grēku darīt prieks, Tas gādā nakt' un dien' Uz ļaunu viltu vien, Kas var no viņa glāb­ties! 2. Ak, mūsu spēciņš ļoti vājš, Kas pastāvēt gan spējis? Par mums stāv mūsu Pestītājs, Ko Dievs pats izredzējis! Tam Jēzus Kristus vārds, Kas tapis krustā kārts, Viņš stiprais karavīrs, Svēts Dievs un cilvēks

Dienišķā maize

Neatmet mūs sava Vārda dēļ, neapzaimo savu goda krēslu.
(Jer 14:21)

Pāvils raksta: Mēs lūdzam Dievu par jums vienumēr, lai mūsu Dievs jūs atzītu par sava aicinājuma cienīgiem un savā spēkā piepildītu ikvienu krietnu nolūku un ticībā darītu darbu.

(2Tes 1:11)

4Moz 9:15–23, 10:29–36; Rm 1:1–15; Mt 17:14–21


Kalendārs

Pieteikties jaunumiem

Vārds:
E-pasts:
  Pieteikties
© 2014»