KRISTĪBAS
Mājapmeklējums
AIZLŪGUMI
MĀJAPMEKLĒJUMS AR SVĒTO VAKARĒDIENU

Ja kāds no draudzes locekļiem nespēj nākt uz dievkalpojumiem, viņi var aicināt mācītāju pie sevis uz māju, lai svinētu īsu mājas dievkalpojumu, saņemtu Dieva Vārda vēsti, Absolūciju (grēku piedošanas pasludinājumu) un Svēto Vakarēdienu, kurā Kristus mums dāvina pats Sevi Savā miesā un asinīs. Un sirdīs valdīs miers un droša pārliecība par mūžīgo izglābšanu.

Redzi, tavs Ķēniņš pie tevis nāk, Viņš ir taisns un glābējs – pazemīgs, uz ēzeļa jāj.

(Zah 9:9)

Cilvēka Dēls nav nācis, lai Viņam kalpotu, bet lai Viņš pats kalpotu un atdotu savu dzīvību kā izpirkšanas maksu par daudziem.

(Mt 20:28)

1Sam 24:1–22 Apd 13:44–52 Mk4:1–20