KRISTĪBAS
Mājapmeklējums
AIZLŪGUMI
MĀJAPMEKLĒJUMS AR SVĒTO VAKARĒDIENU

Ja kāds no draudzes locekļiem nespēj nākt uz dievkalpojumiem, viņi var aicināt mācītāju pie sevis uz māju, lai svinētu īsu mājas dievkalpojumu, saņemtu Dieva Vārda vēsti, Absolūciju (grēku piedošanas pasludinājumu) un Svēto Vakarēdienu, kurā Kristus mums dāvina pats Sevi Savā miesā un asinīs. Un sirdīs valdīs miers un droša pārliecība par mūžīgo izglābšanu.

Neatmet mūs sava Vārda dēļ, neapzaimo savu goda krēslu.
(Jer 14:21)

Pāvils raksta: Mēs lūdzam Dievu par jums vienumēr, lai mūsu Dievs jūs atzītu par sava aicinājuma cienīgiem un savā spēkā piepildītu ikvienu krietnu nolūku un ticībā darītu darbu.

(2Tes 1:11)

4Moz 9:15–23, 10:29–36; Rm 1:1–15; Mt 17:14–21