KRISTĪBAS
Mājapmeklējums
AIZLŪGUMI
MĀJAPMEKLĒJUMS AR SVĒTO VAKARĒDIENU

Ja kāds no draudzes locekļiem nespēj nākt uz dievkalpojumiem, viņi var aicināt mācītāju pie sevis uz māju, lai svinētu īsu mājas dievkalpojumu, saņemtu Dieva Vārda vēsti, Absolūciju (grēku piedošanas pasludinājumu) un Svēto Vakarēdienu, kurā Kristus mums dāvina pats Sevi Savā miesā un asinīs. Un sirdīs valdīs miers un droša pārliecība par mūžīgo izglābšanu.

Mozus un Ārons gāja pie faraona, un viņi tam teica: “Tā saka Kungs, ebreju Dievs: Atlaid Manu tautu, lai tā Man kalpo!”

(2Moz 10:3)

Redzi, Es jūs sūtu kā avis vilku vidū, tad nu esiet gudri kā čūskas un bez viltus kā baloži.

(Mt 10:16)

1Moz 6:1–8; Ebr 3:12–19; Jņ 2:1–12