Apceļojot Latgali un iegriežoties Rēzeknē, aicinam izbaudīt Rēzeknes pilsētas un plašas apkārnes panorāmu no baznīcas torņa skatu laukuma, kas atrodas  torņa augšdaļā  aptuveni 37. m augstumā.

Kāpjot tornī ir iespēja redzēt otrā pasaules kara šāviņu un ložu pēdas, sarkanarmijas karavīru atstātos iniciāļu iegriezums.

Tornī atrodas Zilupes luterāņu baznīcas zvans (Liepājās drāšu fabrikas dāvinājums 1936. gadā), kuru no nokļušanas metāllūžņos pēckara baznīcu slēgšanas kampaņu laikā, no slēgtā luterāņu dievnama bija izglābusi Zilupes pareizticīgo draudze, kas to arī 2005. gadā atdāvināja dievkalpošanai.

‍Individuālas un grupu eksursijas, tai skaitā skolēniem aicinam pieteikt pa tālruņiem:

‍+ 371 29178835 vai +371 26480503

Tam, ko es jums pavēlu, nepielieciet neko klāt un neatņemiet neko nost – ievērojiet Kunga, jūsu Dieva, baušļus, ko es jums dodu.

(5Moz 4:2)

Jēzus sacīja: Mana māte un Mani brāļi ir tie, kas Dieva vārdu dzird un pilda.

(Lk 8:21)

Zah 1:7–17; Atkl 1:4–20; Mt 12:43–50