Rēzeknes baznīcas interjera izveidei

Lūdzam ziedot Rēzeknes baznīcas interjera izveidei..

Mūsu rekvizīti:
‌Rēzeknes Svētās Trīsvienības evangēliski luteriskā draudzeRaiņa iela 4, Rēzekne, LV-4600Reģistrācijas un nodokļu maksātājaNr. 90000309158norēķinu konts: AS SWEDBANK,SWIFT kods: HABALV22IBAN: LV89HABA000140J057781

Vai! tiem, kas netaisnus likumus pasludina, vai! rakstvežiem, kas apspiešanu perina, kas sagroza trūcīgā tiesu, Manas tautas nabagiem taisnību atrauj!

(Jes 10:1.2)

Netopiet šim laikam līdzīgi, bet pārvērtieties, atjaunodamies savā prātā, lai jūs varētu izprast, kas ir Dieva griba – to, kas ir labs, tīkams un pilnīgs.

(Rm 12:2)

Jer 1:11–19; Rm 1:1–15; Jņ 4:27–42