Rēzeknes draudzes majas remontam

Lūdzam ziedot Rēzeknes draudzes majas remontam..

Mūsu rekvizīti:
‌Rēzeknes Svētās Trīsvienības evangēliski luteriskā draudzeRaiņa iela 4, Rēzekne, LV-4600Reģistrācijas un nodokļu maksātājaNr. 90000309158norēķinu konts: AS SWEDBANK,SWIFT kods: HABALV22IBAN: LV89HABA000140J057781

Kā līst lietus un sniegs krīt no debesīm, un turp vairs neatgriežas, bet gan veldzē zemi, uzplaucē to un diedzē, dod sēklu sējējam un maizi ēdējam, tā būs ar Manu vārdu, kas iziet no Manas mutes un nenāk pie Manis nepiepildīts.

(Jes 55:10–11)

Pāvils raksta: Mana runa un mana sludināšana nav pārliecinošā gudrībā, bet Gara un spēka izpausmē, lai jūsu ticība nebūtu cilvēku gudrībā, bet Dieva spēkā.
(1Kor 2:4)

Rut 1:1–18; 1Tim 1:1–17; Lk 13:1–9